هرگز از این شرکت خدماتی، خدمات نظافت نگیرید

شرکت خدمات نظافتی ماداکتو در ادامه به بررسی شرکت های خدماتی نامعتبر می پردازد با ما همراه باشید؛

می دانیم که شرکت های خدمات نظافتی کسب و کارشان بر اساس خدماتی است که ارائه می دهند، حال در مقابل شرکت های متعهدی که مسئولیت خدماتشان را بر عهده می گیرند، شرکت هایی هستند که در مقابل دریافت هزینه، اصول مشتری مداری را رعایت نمی کنند. آیا قضیه به همین مشتری مداری ختم می شود؟ چرا شاهد این همه شکایت و اعتراض متقاضیان خدمات در دادگاه ها هستیم؟! بی شک اگر هر کاری اصولی و طبق برنامه پیش برود، با چنین خسارت هایی روبرو نمی شوید. در این مقاله قرار است چشم و گوشتان را باز کنیم و اعتراض های مردم و نارضایتی هایشان را از شرکت های خدماتی نامعتبر فاش کنیم.

شرکت های خدماتی غیر معتبر، رواج بی اعتمادی در میان مردم

بی شک اگر کلی تعریف خدمات نظافتی و کارایی نظافتچی را بشنویم، به یکبار استفاده از این خدمات ترغیب می شویم. حال اگر صرف نظر از اعتبار و هویت شرکت خدماتی نظافت منزل را به  شرکت های خدماتی نامعتبر بسپاریم با مشکلاتی مواجه شویم که باعث می شود دیگر به پرسنل خدمات نظافتی بی اعتماد شویم.

نظافت منزل تنها ارائه خدمات نیست و گمان نکنید همین که شخصی به اسم نظافتچی نظافت منزلتان را انجام می دهد کفایت می کند. در اینگونه مشاغل خدماتی که اعزام نیرو بصورت حضوری انجام می شود، باید با احتیاط بیشتری عمل کرد، چرا که یک فرد غریبه وارد حریم شخصی منزلتان می شود که هیچگونه نگرشی راجع به شخصیت، رفتار و عملکرد آن ندارید، پس طبیعی است که بخواهیم نسبت به نظافتچی هایی که قرار است گوشه و کنار منزلمان را برای نظافت رصد کنند حساسیت نشان دهیم.

برای اینکه خدمات نظافت منزل را با قیمت کمتری دریافت کنیم، در میان آگهی های تبلیغاتی به دنبال شرکت های خدماتی مختلف می گردیم و نرخ خدمات هر کدام را جداگانه بررسی می کنیم تا ارزان ترین خدمات نظافت منزل را دریافت کنیم، با اینکه خدمات ارزان تر نظافت منزل باعث کاهش هزینه می شود اما باید به این مسئله هم توجه کنیم که هیچ ارزانی بی علت نیست! پیشنهاد می کنیم از میان شرکت های معتبر و قابل اعتماد، آنهایی را قیمت مناسب تری دارند انتخاب کنید تا علاوه بر کاهش هزینه، خدمات با کیفیت نظافت منزل را نیز دریافت کنید.

شرکت خدماتی نظافت منزل، کدام معتبر هستند؟

اول از همه بهتر است با شرکت های خدمات نظافتی معتبر آشنا شویم تا بتوانیم تمایز آن را به شرکت های خدماتی نامعتبر و کلاهبردارانی که در لباس نظافتچی به منزلتان وارد می شوند را تشخیص دهیم تا مبادا به مشکلات بعد از آن گرفتار شوید. شرکت های نظافتی معتبر از پرسنل جوان، کارآزموده، تحصیلکرده و قابل اعتماد برای ارائه خدمات استفاده می کنند، بطوریکه هر گاه یکی از پرسنل به محل مربوطه اعزام می شوند با لباس فرم مخصوص شرکت، بسیار آراسته و تمیز با نشان دادن کارت شناسایی مخصوص شرکت وارد خانه می شوند، بخصوص که مدیران شرکت های خدمات نظافتی می بایست قبل از اعزام نیرو با صاحب خانه ساعت مراجعه را هماهنگ کنند. در شرکت های معتبر از نظافتچی هایی که استخدام می کنند مدارک شناسایی، گواهی عدم سوء سابقه، گواهی سلامت و عدم اعتیاد با چند فقره سفته دریافت می شود تا بتوانند مسئولیت عملکرد پرسنل در منزل مشتری ها را بر عهده بگیرند و نظافتچی هم نیز پاسخگو باشد.

اعتماد شما اعتبار ماست

گزارش های از عملکرد شرکت های خدماتی غیر قابل اعتماد

استفاده از شرکت های خدماتی نامعتبر دردسرهایی را برایتان را ایجاد می کند که به خیلی از مزیت ها مثل ارزان بودن خدمات و غیره نمی ارزد. طبق تحقیقاتی که از شرکت های خدمات منزل معتبر داشتیم به مشتریانی اشاره شده که با نارضایتی کامل از خدمات نظافتچی های ناشناس، درخواست نظافتچی معتبر و قابل اطمینان داشتند و جالب است که اینبار هیچ حرفی از قیمت و کم کردن نرخ خدمات نزدند و فقط روی کیفیت و قابل اعتماد بودن اصرار داشتند.

طبق گزارش هایی که از مشتریان خدمات منزل جمع آوری شده، نارضایتی هایی از این قبیل اعلام شده:

 • خانمی تماس گرفتند و اعلام کردند که از منزلشان دزدی شده و روزها بدنبال شکایت از نظافتچی به اتحادیه خدمات نظافت منزل می رفت، خب قطعا اگر خدمات نظافتی را از شرکت های معتبر بگیرید با چنین مشکل بزرگی مواجه نمی شوید.
 • برخی از شرکت های نظافتی در مقابل خدماتی که پرداخت می کنند هزینه گزافی دریافت می کنند، هزینه هایی که بر خلاف قرار قبلی و بعد از نظافت منزل به بهانه های مختلف از مشتری دریافت می شود، به عبارتی این شرکت ها برای جیب شما کیسه می دوزند. پیشنهاد می کنیم از شرکت هایی خدمات بگیرید که در مقابل خدماتشان هزینه منصفانه ای دریافت می کنند.
 • خیلی از مشتریان گله داشتند که نطافتچی برای تمیز کردن منزلشان استخدام کردند اما اوضاع از قبل هم بدتر شده. بی شک نیروهای آماتور و غیر حرفه ای که هیچ سر رشته ای از نظافت منزل و زیر شاخه های آن ندارند، به جای سود آوری، خسارت هم می زنند.

برای مثال در بسیاری از خانه های لاکچری لوازم گران قیمتی وجود دارد که جزء تزئینات لوکس منزل می باشند و نظافتچی شرکت های خدماتی نامعتبر از محلول های نامناسب برا تمیز کردن آنها استفاده کردند که باعث شده رنگ وسیله تغییرکند و خراب شود در حالیکه این می تواند دور از چشم صاحب خانه اتفاق بیافتد و بعد از خروج نظافتچی نسبت به این اقدام آنها آگاه شوند. بی شک اگر شرکت های خدماتی هیچ آدرس، کارت شناسایی یا مدرکی از نظافتچی ها نداشته باشند، دیگر نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند و در این زمینه هیچکس پاسخگوی خسارت وارد شده به لوازم منزلتان نیست.

 • بسیار گزارش شده که مشتری ها از شرکت های خدماتی نامعتبر نیرو گرفتند که کارشان اصلا خوب نبوده و مجبور شدند فردای همان روز به ما زنگ بزنند تا برایشان نیرو بفرستیم، این باعث می شود که ۲ هزینه پرداخت کنند و ‌۲روز دیگر وقتشان برای نظافت منزل تلف شود.
 • زمانی که نظافتچی شروع به کار می کند انتظار دارید که بسیار سریع و ماهرانه کارها را انجام دهد، در صورتیکه طبق گزارش ها بسیاری از مشتریان از عملکرد پرسنل شرکت های خدماتی نامعتبر گلایه داشتند و اعلام کردند که کاغذ دیواری، کفپوش و شیرآلات منزلشان به دلیل استفاده از محلول های نامناسب خراب شده و خسارت زیادی دیدند.
 • قالیشویی یکی از خدمات نظافت منزل می باشد که با حساسیت زیادی انجام می شود، چرا که الیاف و رنگ های بکار برده شده در قالی در صورت شستشوی نادرست آسیب دیده اند، بطوریکه شاهد بسیاری از خسارت های وارد شده به دلیل استفاده از مایع سفید کننده در شستشو قالی توسط پرسنل خدمات نظافتی نا معتبر هستیم. قالی از لوازم ارزشمند و گران قیمت در منزل می باشد، پس پیشنهاد می کنیم از خدمات قالیشویی معتبر که با دستگاه های بروز و محلول های مناسب استفاده می کنند خدمات بگیرید
 • یکی از مهمترین اعتراضات متقاضیان خدمات نظافت منزل مربوط به هویت و ظاهر نظافتچی است. بارها دیده شده که شرکت های خدماتی نامعتبر از نیروهایی استفاده می کنند که چهره و لباس آراسته ای ندارند و بی برو برگشت نمی توا ن به آن ها اعتماد کرد و اجازه ورود به منزل داد.

از نظافتچی بودن تا میلیاردر شدن

اگر تاکنون نگرش اشتباهی در رابطه با شغل نظافتچی داشتید بهتر است همین حالا این افکار پوچ را از ذهنتان بیرون کنید، چرا که انگیزه های زیادی برای موفقیت و رسیدن به جایگاه اصلی تان دارید. بسیاری از شرکت های خدمات نظافتی از پرسنل تحصیلکرده و افرادی با شآن اجتماعی خوب استفاده می کنند که بنا به درخواست خودشان می خواهد اوقات فراغت شان را مشغول کار و کسب درآمد باشند. چنین افرادی برای رسیدن به اهداف متعالی، امروز از شغل نظافتچی شروع کردند تا در آینده جایگاه اصلی خودشان را پیدا کنند.

چه بسا افراد مشهوری نظیر بسیاری از ستاره های فوتبال و بازیگران سینمایی جهان در خانواده هایی بزرگ شدن که مادری نظافتچی یا مستخدم داشته اند و خودشان هم از سنین پایین برای کمک به خانواده به این شغل مشغول می شدند اما چه شد که امروز میلیاردر شده اند و خودشان برای نظافت منزل از نظافتچی استفاده می کنند!؟

فرقی نمی کند در چه جایگاه اجتماعی باشید، اگر به شغل خدمات نظافتی منزل تنها به چشم یک شغل بی ارزش نگاه کنید در همان سطح خواهید ماند اما اگر از تک تک تجربه های خود در این شغل پلکانی بسازید برای پیشرفت و بالا رفتن، می توانید به اهداف متعالی و ارزشمند خود دست یابید. پس همین حالا برنامه ریزی خودتان را شروع کنید و با یک هدف گذاری واقعی با نگرشی بازتر شغل نظافت منزل را پی گیری کنید.

پیشنهادهایی برای استفاده از خدمات نظافت منزل

 1. از شرکت هایی استفاده کنید که جواز کسب، مدارک معتبر مثل گواهی اطمینان و غیره از سمت اتحادیه شرکت های خدمات نظافتی دارند.
 2. قبل از دریافت خدمات نسبت به نرخ خدمات با شرکت مزبور به توافق برسید.
 3. قبل از ورود نظافتچی به لباس فرم دقت کنید و حتما کارت شناسایی شرکت را ملاحظه کنید.
 4. در زمان اعزام نظافتچی حتما در خانه حضور داشته باشید و بر عملکرد آنها نظارت داشته باشید.
 5. لوازم قیمتی مثل جواهرات و زیورآلات را جمع کنید و در جای امن بگذارید.
 6. اگر لوازمی دارید که نیاز به تمیزکاری خاص دارند، حتما نظافتچی را در جریان بگذارید.

شرکت خدماتی نامعتبر