بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظافت منزل در گیشا با خدمات نظافتی ماداکتو

نظافت منزل گیشا (محله) با خدمات نظافتی ماداکتو

در گذشته ها اکثر خانم ها حتی در کلان شهر ها همچون تهران خانه دار بودن و به دلیل وقت زیادی که داشتند می توانستند به تمامی کارهای خود برسند اما امروزه اکثر خانم ها دوش به دوش همسران خود بیرون از خانه مشغول به کار هستند. با این حال زمان کمتری در منزل حضور دارند و آن زمانی که در منزل هستند به اندازه ای است که غذایی درست کنند و به بهداشت فردی و کلی منزل برسند. اما در حالت کلی فرصتی ندارند تا منزل را به اصطلاح برق بیندازند. به همین دلیل باید از افرادی که در این حوزه فعال هستند کمک بگیرند. خدمات نظافتی ماداکتو با تحلیل و بررسی اوضاع، با فعالیت در زمینه نظافت منزل، ساختمان های اداری و تجاری شرایطی را فراهم اورده است تا هر کجای تهران هستید به راحتی در کمترین زمان از خدمات نظافت منزل ماداکتو بهره مند شوید. در این مقاله قصد داریم از خدمات نظافت منزل ماداکتو در محله گیشا واقع در غرب تهران صحبت کنیم تا با خدمات و نحوه کار کرد ماداکتو بیشتر آشنا شوید. با ما با این مقاله از نظافت منزل در گیشا همراه باشید.

نظافتی ماداکتو در محله گیشا چه خدماتی ارائه می کند؟

خدمات نظافتی ماداکتو در محله گیشا
 • معمولا در تهران به دلیل مشغله های کاری زیادی که افراد دارند وجود شرکت های خدماتی بسیار اهمیت پیدا می کند. به همین دلیل روز به روز به این شرکت های خدماتی جدیدی تاسیس می شود اما شرکتی می تواند به فعالیت خود ادامه دهد که بتواند بهترین ها را ارائه دهد. در شرکت نظافت منزل ماداکتو در محله گیشا تمام تلاش خود را کرده ایم که ویژگی های یک شرکت خدمات نظافتی موفق را سر لوحه کارمان قرار دهیم، این ویژگی ها عبارتند از:
 • شرکت خدماتی ماداکتو اطلاعات کامل از جمله آدرس، شماره تلفن، شماره پروانه کسب را در اختیار مشتری قرار می دهد. خدمات نظافت منزل در گیشا تمامی این اطلاعات را در زمان ارائه خدمات و همچنین در آگهی هایی که برای تبلیغات منتشر کرده است به صورت واضح در اختیار مخاطبین و مشتریان خود در محله گیشا گذاشته است.
 • خدمات نظافتی ماداکتو مانند هر شرکت معتبر خدماتی دیگر هویت کارکنان را به صورت کارت پرسنلی در اختیار مشتریان قرار می دهد. زیرا این حق هر مشتری است که شناخت کامل در مورد فردی که وارد منزل اش می شود داشته باشد.
 • طبق قوانین شرکت های خدماتی باید تمامی کارکنان دارای گواهی سلامت و کارت بهداشت معتبر باشند تا کارت پرسنلی دریافت کنند. در خدمات نظافتی ماداکتو پرسنل قبل از ورود به منزل وظیفه دارند این کارت را در اختیار مشتری قرار دهند.
 • تمامی قیمت ها در شرکت های خدمات نظافتی در تهران مشخص است و شرکتی مانند خدمات نظافتی ماداکتو که جزو شرکت های معتبر و خوشنام در حوزه نظافت منزل است تمامی قیمت های خود را طبق قیمت های مصوب اتحادیه ارائه می دهد.
 • خدمات نظافت منزل ماداکتو در محله گیشا به عنوان یک مجموعه ی قانونی به ثبت رسیده است و فعالیت می کند. در صورت بروز هر مشکلی از طرف شرکت مشتری می توانید موارد را به مدیریت گزارش داده تا اقدامات و پیگیری های لازم صوت گیرد.
 • کلیه خدمات نظافت منزل در گیشا به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. معمولا برای همه اتفاق افتاده است که یک مهمان ناخوانده زنگ میزند و می گوید چند ساعت دیگر به منزل شما می آید و شما هستید با کلی کار، قطعا تنهایی از پس تمامی کارها بر نمی آیید و بهتر است از یک نیروی خدماتی کمک بگیرید. گاهی فقط یک شب تا صبح فرصت دارید و قطعا بیشتر شرکت های خدماتی این ساعت تعطیل هستند اما نگران نباشید خدمات نظافت منزل ماداکتو به صورت ۲۴ ساعته گوش به ز نگ است تا خدمات خود را در محله گیشا و سراسر تهران ارائه دهد.
 • تمامی نیروهای خدماتی تنها اجازه دارند در حد مجاز استراحت کنند و اگر کار آنها تا ظهر ادامه داشت می توانند یک زمان مشخص را برای صرف نهار و استراحت داشته باشند.
  برای نظافت منزل در محله گیشا و تمام مناطق تهیه مواد شوینده و وسایل شستشو به عهده ی مشتری است و اگر فرد بخواهد شرکت خدماتی آنها را تهیه کند هزینه اضافی بر روی فاکتور قید می شود.
 • یکی از نکاتی که برای خدمات نظافت منزل ماداکتو بسیار مهم است رضایت مشتریان از کارکنان است. قبل از اینکه نیرویی بخواهد در این شرکت شروع به فعالیت کند آموزش های لازم به او داده می شود و بارها به او یادآوری میشود که تمامی کارها باید در نهایت احترام و ادب انجام شود. در این راستا بعد از اتمام کار در مورد نحوه ی کار و اخلاق پرسنل ماداکتو از مشتریان نظر سنجی می شود و در صورت ناراضی بودن حتما پیگیری های لازم صورت می گیرد. در تمامی مراحل ادامه ی همکاری با نیروهای نظافتی به رضایت مشتریان بستگی دارد.
مهارت پرسنل خدمات نظافتی ماداکتو

مهارت پرسنل خدمات نظافتی ماداکتو

خدمات نظافت منزل ماداکتو به خوبی می داند بهترین تبلیغ را مشتریانی انجام می دهند که از نحوه کار راضی باشند از اینرو برای رسیدن به این هدف و جذب رضایت مشتریان از پرسنل حرفه ای برای نظافت منزل در گیشا و سراسر تهران استفاده کرده ایم تا بتوانیم رضایت مشتری را جلب کنیم. به همین دلیل تمامی پرسنل این شرکت افرادی مجرب و با تجربه هستند و با تمامی وظایفی که باید انجام دهند آشنایی دارند، زیرا در تمیز کردن منزل دانستن نکات ریز و درشت بسیار مهم است. به عنوان مثال تمامی کادر نظافتی می دانند که برای تمیز کردن هر قسمت باید از چه مواد شوینده ای استفاده شود و اینکه بهتر است از چه قسمتی شروع به تمیز کاری کنند تا نظافت منزل با سرعت بیشتر انجام شود.

برخی مشتریان در محله گیشا زمانی که نیروی خدماتی تقاصا می کنند، تاکید دارند فردی اعزام شود که دقیق و اصولی کار کند. تمام نیروهای فعال در خدمات نظافتی ماداکتو این ویژگی را دارند اما نیروهای خانم به دلیل روحیه دقیق و حساسی که دارند به طبع به نسبت نیروی آقا کار را با حساسیت بیشتری انجام می دهند به همین دلیل هزینه نظافت خانم ها به نسبت آقایان کمی بیشتر است، البته اگر مشتری نیروی نظافتی خانم می خواهد برای راحتی و آرامش نیرو بهتر است یک خانم در منزل حضور داشته باشد.

چرا خدمات نظافت منزل ماداکتو در گیشا را انتخاب کنیم؟

امروزه بیشتر خانم ها شاغل هستند و ساعتی که در منزل حضور دارند هزاران کار مهم تر از تمیز کاری منزل در پیش دارند و قطعا زمانی برای نظافت منزل به صورت صفر تا صد ندارند. اگر هم وقتی را صرف نظافت کنند تنها می توانند ظاهر منزل را تمیز کنند. محله ای مانند گیشا که بیشتر روزهایش با آلودگی هوا روبرو است باید نظافتی درست و حسابی بخش های مختلف منزل داشته باشد، تا مدت های طولانی تمیزی خود را حفظ کند. قطعا این کار از عهده ی یک فرد به تنهایی بر نمی آید. همچنین با مدرن شدن سبک زندگی ها و زیاد شدن وسایل منزل قطعا نظافت منزل نیز سخت تر می شود و در این زمان است که اهمیت وجود نیروهای خدماتی احساس می شود.

نیروی خدماتی مانند یک فرشته نجات می تواند کارهای دشوار را از دوش خانم های خانه دار و شاغل بردارد تا شما به کارهای مهم تر خود برسید. گاهی تمیز کردن بعضی از قسمت ها تنها از پس نیروهای خدماتی بر می آید به عنوان مثال با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که خدمات نظافت منزل ماداکتو دارند می توان فرش و یا مبلمان را در منزل به صورت کامل شست و یا حتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته سقف و دیوارها را مانند روز اول تمیز کرد.

مزایای شرکت خدمات نظافت منزل – گیشا

یک شرکت معتبر خدمات نظافتی در تهران شرکتی است که نسبت به قراردادی که با مشتری می بندد متعهد باشد و سعی می کند که تمامی کارهای خود را منظم و دقیق انجام دهد. اگر در حین کار مشکلی رخ دهد باید خسارت را بدون کم و کاست بپردازد. همچنین نیروها طبق ساعتی که مشتری مشخص کرده است در محل حضور پیدا می کنند و تمامی کارهای مشخص شده را تا قبل از اتمام ساعت مقرر انجام می دهند.

تمامی پرسنل فعال در ماداکتو قبل از استخدام از فیلترهای سختگیرانه مدیریت ماداکتو عبور کرده اند و در نهایت افرادی مجرب، مودب و کار بلد استخدام می شوند. در زمان استخدام مدارک لازم را برای حفظ امنیت اموال مشتریان و حسن انجام کار از پرسنل گرفته می شود.

مزایای شرکت خدمات نظافت منزل - گیشا

نظافت فوری در گیشا با شرکت نظافتی ماداکتو

به دلیل مدرن شدن زندگی ها دیگر مانند گذشته نیست که شب ها آخر وقت تمامی مشاغل تعطیل شوند و کسی به هیچ فعالیتی نپردازد. معمولا قرار های مهمانی، جشن و مراسمات مختلف برای زمان شب چیده می شود. در این زمان است که فرد به دلیل کمبود زمان نیاز دارد که از نیروی خدماتی در کمک بگیرد. ممکن اسصت بسیاری از شرکت های خدمات نظافتی در ساعات اخر شب تعطیل باشند و خدماتی ارائه ننمایند اما خدمات نظافت ماداکتو با توجه به این مهم تمام تلاش خود را نموده است تا در ۲۴ ساعت از بهترین پرسنل خانم و آقا در شیفت شبانه استفاده کند تا هیچ درخواستی بی پاسخ نماند. جالب است بدانید ماداکتو حتی شب ها نیز با کمبود نیروی نظافتی مواجه نخواهد بود، بلکه صبورترین و مشتری مدار ترین ها را به محل اعزام می کند.

شرکت خدمات نظافت منزل ماداکتو علاوه بر نظافت می تواند در مهمانی هایی مانند مهمان های ناخوانده، جشن تولدها، مراسمات مختلف، ایام عید و هر مناسبت دیگر نیروهای خبره را برای خدمات و پذیرایی به محل اعزام کند و برای بعد از این مراسمات نیز نیروهایی برای نظافت اعزام می کند و به مشتریان این اطمینان را می دهد که جای هیچ نگرانی برای چگونگی کیفیت و ارائه خدمات نخواهد بود.

معرفی شرکت ماداکتو

ماداکتو از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است هدف را بر پایه جلب رضایت و رفع نیازهای مشتری بنا نهاده است. به همین دلیل برای اینکه خدمات خود را به صورت گسترده در سراسر تهران ارائه دهد چهار شعبه در شمال، مرکز، غرب و شرق تاسیس کرده است. شعار شرکت خدمات نظافتی ماداکتو نظافت منزل فوری و پاسخگویی ۲۴ ساعته است که برای رسیدن به این مهم تعداد بالایی از نیروهای متعهد و حرفه ای را استخدام کرده است و به همین دلیل از ارائه خدمات برتر خود مطمئن است.

در شرکت ماداکتو نیروهای خانم و آقا همگی از فیلترهای استخدامی سخت گیرانه ای عبور کرده اند زیرا قبل از نظافت منزل یا محل کار مشتریان، حفظ امنیت اموال اهمیت دارد. با این حال مشتری در کنار امنیت از تمیزی منزل نیز لذت ببرد و به همین دلیل در زمان عقد قرارداد ماداکتو با اطمینان خاطر نیروی امین و درستکار خود را ضمانت شده می فرستد. همچنین بعد از درخواست خدمات نظافتی، نیرو ها با توجه به سلیقه و نیاز مشتری در سریعترین زمان به محل می روند که بعد از اتمام کار، اگر مشتری از نحوه کار رضایت داشت الباقی مبلغ تسویه حساب را پرداخت می کند در غیر اینصورت اگر از نحوه کار رضایت نداشته باشد وجهی دریافت نمی شود. همچنین اگر مشتری قبل از کار مبلغ را پرداخت کرده باشد و در انتها از کار ناراضی باشد شرکت خدماتی ماداکتو موظف است کلیه وجه را عودت دهد.

بهترین خدمات نظافت منزل در گیشا

چگونه با ماداکتو برای نظافت منزل در گیشا ارتباط بگیریم؟

ماداکتو برای دسترسی راحت تمامی همشهریان عزیز تهرانی در چهار بخش شمالی، مرکزی، شرقی و غربی نیرو های خود را مستقر کرده است. برای برای نظافت منزل در گیشا می توانید با شماره مرتبط با آن بخش تماس حاصل کنید. 

مدیریت:
09128754518

نظافت منزل شمال تهران

02122874706

نظافت منزل مرکز تهران

02188195368

نظافت منزل شرق تهران

02177866258 02177840317

نظافت منزل غرب تهران

02146040897 02146040895

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *