قیمت کفسابی ساختمان در تهران

خدمات کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

امروزه کفسابی ساختمان یکی از خدمات ضروری کف بشمار می رود. اهمیت کف ساختمان در زیبایی و شکوه آن تاثیر زیادی دارد. انواع سنگهای گران قیمت با کیفیت فوق العاده و تصاویر شفاف و براق جلوه زیادی در نمای داخلی آپارتمان و فضای داخلی دارند. از طرفی انواع سنگ، سرامیک، پارکت و حتی موزاییک و آجر نیاز به مراقبت ویژه خواهند داشت.

این مواد در صورت عدم رسیدگی به مرور کثیف و تیره رنگ شده، انواع جرم، خط و خش و ترک بر روی آن پدیدار و دارای سطحی ناهموار می شود. کفسابی راهی جهت جلوگیری از وارد آمدن آسیب به کف ساختمان و برخورداری از ظاهری صاف، شفاف و براق بشمار می رود. انواع آسیبهای سنگهای کف ساختمان با کفسابی قابل تعمیر است.

سنگ و سرامیک کف ساختمان در صورتی که کفسابی نشوند، به مرور آسیب دیده و مشکلات زیادی به وجود می آورند. این مشکلات در نهایت منجر به تعویض کف ساختمان شده که هزینه زیادی را در بر دارد. خدمات کفسابی ساختمان راه حلی کم هزینه، آسان و موثر در رفع عیوب آن خواهد بود.

همانطور که می دانید برای پوشش کف از انواع متریال مانند سنگ، سرامیک، پارکت و نظیر آن استفاده می شود. هر کدام از این پوشش ها دارای خواص مختص به خود بوده و بدیهی است که قیمت کفسابی در آنها متفاوت از یکدیگر است. در ادامه به بررسی عوامل تاثیرگذار در کفسابی ساختمان می پردازیم.

مقایسه کفسابی ساختمان

عوامل موثر در قیمت کفسابی ساختمان

قیمت کفسابی ساختمان به موارد متعددی وابسته است. اینکه پوشش کف ساختمان از جنس سنگ باشد یا سرامیک و پارکت و یا اینکه نیاز به چه تعداد ساب و چه نوع سابی وجود داشته باشد در تعیین میزان قیمت کفسابی ساختمان تاثیر زیادی دارد. علاوه بر این متراژ کف مورد نظر و حجم و اندازه کار نیز از دیگر عوامل موثر در کفسابی و سنگسابی ساختمان است.

در میان انواع ساب موجود برای اجرا در کف ساختمان، ساب ایتالیایی گرانترین و با کیفیت ترین ساب محسوب می شود. این نوع ساب موجب براق و شفاف شدن کف شده بطوریکه کف ساختمان شما همانند آینه می شود. در میان انواع پوشش کف، معمولا کفسابی موزاییک و کفسابی سرامیک جزو ارزانترین نوع کفسابی ساختمان محسوب می شوند.

کفسابی سنگ به جنس سنگ بستگی زیادی دارد. انواع سنگ سخت مانند گرانیت که از مقاومت بالایی برخوردار است دارای قیمت سنگسابی بیشتری بوده و سنگهای نرمی مانند تراورتن قیمت کمتری دارند.

از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی ، سابقه انجام خدمات کفسابی در کف مورد نظر است. کف هایی که قبلا ساب خورده اند نیاز به کار کمتری داشته و قیمت کمتری دارند. کف ساختمانی که برای مرتبه اول کفسابی می شود، ابتدا نیاز به هموار کردن کف ساختمان داشته و سپس انجام عملیات درز گیری و جرم گیری آنها انجام می شود.

مهم بودن تعداد ساب

کفسابی ساختمان به تعداد ساب مورد نیاز بستگی مستقیم دارد. اینکه یکبار ساب برای کفسابی مورد نیاز است یا بیشتر، در هزینه نهایی موثر است. از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت کفسابی، نوع مواد بکار رفته جهت درزگیری کف است. می توان برای درزگیری از رزین استفاده نمود و یا اینکه بتونه بکار برد که قیمت پائین تری دارد.

کیفیت کار درزگیری با رزین بالاتر از بتونه بوده و قیمت بیشتری دارد. کفسابی سنگ معمولا گرانترین قیمت کفسابی ساختمان است بویژه اگر سنگ بکار رفته از نوع سخت باشد. از طرفی کفسابی سرامیک و موزاییک جزو ارزانترین نوع کفسابی محسوب می شوند. در نهایت قیمت کفسابی با در نظر گرفتن مجموعه عوامل موثر در کفسابی محاسبه و برآورد می گردد. قیمت کفسابی معمولا به ازای هر متر مربع فضای کف مورد محاسبه قرار می گیرد.

خدمات کفسابی ماداکتو در تهران

ارزانترین قیمت خدمات کفسابی ساختمان

اگر نیاز به کفسابی ساختمان دارید به شما پیشنهاد می شود ارزانترین و با کیفیت ترین نوع خدمات کفسابی در تهران را با ما تجربه کنید. برترین شرکت خدمات کفسابی در تهران با کادری مجرب و متخصص و انواع دستگاه های مدرن و مجهز کاری با کیفیت به شما تحویل می دهد.

کارشناسان ما با حضور در محل ابتدا به بررسی نوع پوشش کف، میزان خرابی، وسعت و درخواست مشتری پرداخته و بهترین و ارزانترین خدمات را پیشنهاد می نمایند. کفسابی در اسرع وقت صورت گرفته و محدودیتی در اعزام نیرو وجود ندارد. شما در هر زمان می توانید درخواست کفسابی را به یکی از دفاتر و شعب برترین کفسابی در تهران ارسال نموده تا از خدمات حرفه ای ما برخوردار شوید. قیمت های عرضه شده جزو ارزانترین قیمتها در سطح استان تهران محسوب می شوند.

کافی است قیمت های ما را با سایر شرکتهای عرضه کننده خدمات کفسابی ساختمان مقایسه کنید تا متوجه عرضه بهترین قمیت شوید. تمام مواد و متریال های استفاده شده در ماداکتو به عنوان مجهزترین شرکت خدمات کفسابی در تهران از مواد اصلی و اورجینال هستند. در ادامه به معرفی برترین و ارزانترین شرکت خدمات کفسابی در تهران می پردازیم.

ماداکتو برترین عرضه کننده خدمات کفسابی ساختمان در تهران

شرکت خدمات کفسابی ماداکتو برای هر نوع پوشش کف از یک نوع خدمات ویژه استفاده می کند. نیروهای حرفه ای، دستگاه های مدرن و ارسال سریع نیرو در محل به همراه ارزانترین قیمت های منطقه جزو مزیت های ماداکتو محسوب می شوند. ماداکتو دارای چندین شعب و مرکز در شهر تهران است. شعبه شمال، غرب، مرکز و شرق ماداکتو جهت رفاه حال شهروندان تهرانی متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان هستند.

قیمت برترین شرکت خدماتی کفسابی در تهران جزو مناسب ترین قیمت های موجود است. رضایت مشتریان شرکت از نحوه خدمات دهی و کیفیت کار نشان از توجه ویژه ماداکتو به موضوع رضایتمندی مشتری است. کلیه خدمات کفسابی ساختمان عرضه شده بصورت تضمینی تحویل می شود. ماداکتو با ایجاد شعب مختلف در تهران، خدمات رسانی سریع و با کیفیت به شهروندان تهرانی را در راستای کار خود قرار داده است. انواع ساب های مختلف بنا به درخواست مشتری و طبق بررسی و نظر کارشناسان شرکت قابل ارائه بوده و بهترین و ارزان ترین قیمت ها به مشتریان عرضه می شود. 

تماس بگیرید:

۰۹۱۲۸۷۵۴۵۱۸

خدمات کف سابی تهران شمال: ۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱

خدمات کف سابی تهران مرکز: ۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱

خدمات کف سابی تهران شرق: ۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

خدمات کف سابی تهران غرب: ۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱

Rate this post