سفارش نظافت منزل
خدمات نظافتی تهران مرکز- ماداکتو

شرکت خدمات نظافتی منزل، ساختمان و نظافت محل کار در مرکز تهران

انتخاب بهترین شرکت نظافت منزل مرکز تهران از دیدگاه افراد مختلف ملاک های متفاوتی دارد. ارائه خدمات انلاین، سرویس دهی ۲۴ ساعته، اعزام نیروهای حرفه ای و مجرب، افراد سالم و قابل اعتماد و ارائه قیمت های مناسب از سوی شرکت نظافتی هر یک می توانند شاخصه ی مهمی در این انتخاب باشد. در این مقاله ماداکتو قصد دارد بهترین شرکت نظافت منزل مرکز تهران را معرفی نماید تا با آگاهی بیشتر انتخاب کنید.

در این بخش قصد داریم بهترین الگو ها را برای انتخاب شرکت نظافت منزل مرکز تهران به شما ارائه می نماییم تا تفاوت را با بسیاری از شرکت های خدماتی احساس کنید و انتخاب شایسته ای داشته باشید. با ما همراه باشید.

نظافت منزل ماداکتو مرکز تهران

 1. ارسال فوری نیروی نظافتی در شرکت نظافت منزل مرکز تهران

نظافت منزل مرکز تهران یکی از پر مخاطب ترین بخش های حوزه نظافت در شرکت های خدماتی است. مهم ترین نکته ای که در انتخاب شرکت نظافت مرکز تهران وجود دارد ارسال فوری نیرو به محل است.

هر چند ترافیک و شلوغی کلان شهر تهران بسیار زیاد است، اما مشتری خواهان دریافت خدمات سریع و بی چون و چرا است. بهترین شرکت نظافت منزل مرکز تهران همواره برای محله های مختلف تعداد نیروهای نظافتی بالایی در نظر می گیرد تا بنا به درخواست مشتری، اعزام فورا صورت گیرد و کمبود نیرو نیز نداشته باشد. با این حال می توان بهترین ملاک را تعداد پرسنل زیاد و ارائه سریع خدمات قرار داد.

از طرفی ممکن است درخواست مشتری در هر ساعت از شبانه روز باشد، باز هم برای اینگونه شرکت ها ساعات مراجعه، محدودیتی در ارائه خدمات ایجاد نخواهد کرد و به صورت ۲۴ ساعته نیروهای حرفه ای را به محل اعزام خواهند کرد. در بهترین حالت می توان خدمات نظافت منزل را با پوشش دهی و کیفیت بسیار بالا ارائه نمود.

 1. تعهد شرکت نظافت منزل مرکز تهران در برابر مشتری

افراد به راحتی به هرکسی اعتماد نمی کنند تا وارد حریم خصوصیشان (منزل) شوند و به بخش های مختلف ساختمان دسترسی پیدا کنند.

اعتباری که در پشت بهترین شرکت نظافتی قرار دارد پشتوانه این مهم خواهد شد تا افراد بتوانند با اطمینان خاطر آن ها را انتخاب نمایند.

شرکت های خدماتی وجود دارند که در مقابل وسایلی که از مشتری به سرقت می رود و یا کم و کسری های پیش آمده را بر عهده نمی گیرند و به دلیل تمایل دوری از دردسر، پاسخگویی درستی به مشتریان ندارند.

شرکت معتبر نظافت منزل مرکز تهران به خوبی با قوانین و تعهدات نیروی کار نظافتی و تعهد نسبت به مشتری آگاه است و قبل از استخدام نیرو، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و سلامت روان و جسم ایشان را الزامی می داند.

هر یک از پرسنل پس از استخدام، کارت پرسنلی دریافت می کنند که شامل مشخصات و آی دی نظافتچی است که در قبل از ورود به منزل ارائه آن به مشتری ضروری است.

در صورتی که هر نوع تخلف و کاستی از طرف نیروهای اعزامی صورت گیرد شرکت باید پاسخگو باشد و به جبران خسارت بپردازد. هرچند تخلف در نیروهای کار معتبرترین شرکت نظافت منزل مرکز تهران وجود ندارد اما در صورت ایجاد خسارت ناخواسته، این شرکت متعهد خواهد بود.

 1. ارائه سرویس های رزرو شده در زمان مقرر

در بسیاری از مواقع مشاهده می شود مشتری باید دائما زمان دریافت سرویس خود را به شرکت گوش زد کند تا از خاطرشان فراموش نشود که اصلا کار معقولانه ای نخواهد بود. با توجه به مدیریت ارتباط با مشتری این وظیفه شرکت نظافتی است که سرویس های رزرو شده در تاریخ های معیین را بررسی کند و نسبت به اعزام نیرو اقدام نماید.

همچنین مشتریان ثابت و همیشگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرند و در ایام خاص و اعیاد با پیگیری شرکت نظافت منزل مرکز تهران سرویس ها با تخفیفات ویژه به ایشان ارائه گردد.

 • در نظر داشته باشید باید شرکت نظافت منزل به نوعی کسب و کار هوشمند باشد و با سرویس های مختلف به طور اتومات به رزرواسیون مشتریان پاسخ دهد.

اپلیکیشن خدمات نظافتی ماداکتو سرویس

 1. ارائه اپلیکیشن و وبسایت در شرکت خدمات نظافت منزل مرکز تهران

ازدحام در مرکز کلان شهر تهران به گونه ای است که امکان حضور فیزیکی و پیگیری دائم درخواست خدمات، برای مشتریان مقدور نیست.

بهترین روش برای ارتباط ۲۴ ساعته با شرکت و ارائه سرویس ها در زمان مقرر به صورت فوری، استفاده از اپلیکیشن و وبسایت می باشد.

با استفاده از این تکنولوژی ها می توان بهتر از تعداد سفارش و رزروهای مشتریان مطلع شد و با توجه به تاریخ، ساعات و تعداد نیروی درخواستی آقا و خانم نیروهای مورد نظر را در ساعات و روز های تعیین شده در نظر گرفت.

مزایای استفاده از اپلیکیشن و سایت در شرکت خدمات نظافت منزل مرکز تهران

 1. امکان رزرو و ثبت تقاضا بدون حضور و تماس تلفنی
 2. ثبت درخواست به صورت سیستمی
 3. امکان ایجاد هشدار و یادآوری برای ارائه سرویس های مشتری در زمان مقرر
 4. کاهش هزینه ها در ارتباط با مشتری (مانند صرف زمان جهت پاسخگویی تلفنی و حضوری به مشتریان)
 5. امکان ثبت درخواست و دریافت خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز
 6. شناسایی شرکت خدمات نظافت منزل مرکز تهران با استفاده از اینترنت در سراسر تهران
 7. درج مشخصات کامل مشتری در بانک اطلاعاتی بطور امن و خصوصی سازی شده
 8. تکمیل سریع فرم تقاضا که شامل تاریخ، ساعت و مکان دریافت سرویس و تعداد نیروی خانم و آقای درخواستی

 

 1. انتخاب بهترین نیروهای خدماتی از شرکت نظافت منزل مرکز تهران

نظر سنجی از مشتریان در مورد کیفیت دریافت خدمات و نحوه ی برخورد پرسنل بسیار مهم است. با توجه به نتایج به دست آمده مدیران شرکت خدمات نظافت منزل مرکز تهران بهتر می توانند در مورد ملاک انتخاب پرسنل تصمیم بگیرند و پرسنل وظیفه شناس و کم کار را از یکدیگر باز شناسند.

بعد از بررسی نتایج و نظر سنجی ها رتبه ای برای نیرو ها در سایت و اپلیکیشن در نظر گرفته می شود تا مشتریان با توجه به آن می توانند به انتخاب نیرو بپردازند. این نوع فیلترینگ باعث می شود نیرو های مشغول به فعالیت در شرکت نظافتی با حس وظیفه شناسی و کیفیت بیشتر خدمات را انجام دهند تا در جایگاه های برتر سایت قرار گیرند.

 • مزیت مهمی که فیلتر پرسنل می تواند برای شرکت داشته باشد افزایش نیروهای حرفه ای و درجه یک خواهد بود.

 

خدمات نظافتی ماداکتو

 1. ارائه خدمات کامل و با کیفیت در شرکت خدمات نظافت منزل مرکز تهران

شرکت نظافتی در صورتی می تواند در اولیت انتخاب مشتریان قرار گیرد که پکیجی کامل از سرویس های با کیفیت نظافتی را ارائه دهد. خدمات نظافت منزل، ادارات و ساختمان های تجاری و صنعتی نیز می توانند در در لیست فعالیت های یک شرکت خدماتی ثبت شوند. بهتر است برای انجام هر یک از موارد گفته شده نیروهای متخصص و کارآزموده در نظر گرفته شود.

 1. قیمت مناسب در بهترین شرکت نظافت منزل مرکز تهران

قیمت های بالا برای انجام خدمات نظافتی به مشتریان نتیجه ای جز ریزش متقاضیان یک شرکت نخواهد داشت. بسیاری از مواقع دیده شده است که لیست قیمت ها در شرکت نظافت با قیمت اعلام شده از طرف نظافتچی بسیار متفاوت است.

 1. بهتر است نظافتچی همراه با فاکتور معتبر که مهرو امضاء شده از سوی شرکت به محل اعزام گردد.
 2. در صورتی که درخواست از طریق اپلیکیشن یا وبسایت ثبت می شود به صورت آنی فاکتور حساب با توجه به خدمات و تعداد نیروی خانم و آقای درخواستی محاسبه و ارائه گردد تا مشتری با اطمینان خاطر به انتخاب سرویس و ثبت درخواست بپردازد.

ارائه خدمات نظافت منزل مرکز تهران در ماداکتو

ماداکتو شرکت خدمات نظافتی با سابقه درخشان بیش از یک دهه در کلان شهر تهران مشغول به ارائه سرویس های مختلف نظافتی است.

ما در این مجموعه با توجه به نظرسنجی از مشتریان، تحلیل داده ها و اطلاعات و مطالعات زیاد، تکنیک هایی را در رابطه با آموزش نیروها، سرویس های مختلف و نوع ارائه خدمات، ایجاد نموده ایم تا بهترین ها را جهت رفاه شما همشهریان گرامی به خدمت گیریم.

چرا ماداکتو را پیشنهاد می کنیم؟

 • تعداد زیاد نیروی کار متخصص، متعهد و وظیفه شناس در ماداکتو مشغول به فعالیت هستند که باعث ایجاد اعتبار و محبوبیت این شرکت شده اند.
 • ارائه مناسب ترین قیمت در ماداکتو باعث شده تا مشتریان با رضایتمندی تمام علاوه بر مراجعات متعدد به معرفی دوستان و سایر افراد متقاضی خدمات نظافتی بپردازند.
 • ارائه سرویس ها در سریع ترین زمان ممکن بدون محدودیت زمان و تعداد پرسنل خانم و اقا انجام می شود.
 • استخدام پرسنل بعد از گذراندن آزمایش های سلامت و سوء پیشینه و دریافت گواهی و ضمانت جهت حسن انجام کار صورت می گیرد.
 • ارائه کارت شناسایی و آی دی کارت به هریک از پرسنل ماداکتو جهت افزایش اعتبار شرکت و اطمینان مشتریان انجام می گردد.

ما در مجموعه ماداکتو با توجه به نیاز همشهریان عزیز تهرانی سعی برآن نموده ایم تا سرویس ها را بصورت شبانه روزی و فوری ارائه دهیم تا بسیاری از مشکلات دریافت سرویس نظافتی در تهران را با این مجموعه مرتفع سازیم و خدمات را به صورت با کیفیت و رضایتبخش ارائه نماییم. کافی است یکبار از خدمات ماداکتو بهره مند شوید تا کیفیت ارائه خدمات شما را مجاب سازد.

مناطق نظافت منزل مرکز تهران

نظافت منزل سید خندان
نظافت منزل مرکز تهران
شرکت خدمات نظافتی تهران

نظافت منزل سید خندان

نظافت منزل سید خندان و همه ی مناطق تهران بزرگ توسط نظافتچی آقا و نظافتچی خانم با تجربه و مورد اعتماد و اطمینان شرکت خدماتی نظافتی ماداکتو

ادامه »

مناطق تحت پوشش نظافت منزل مرکز تهران

نظافت منزل مرکز تهران ، نظافت منزل میرداماد ، نظافت منزل جردن ، نظافت منزل سید خندان ، نظافت منزل سهروردی ، نظافت منزل عباس آباد ، نظافت منزل یوسف آباد ، نظافت منزل شریعتی ، نظافت منزل طالقانی ، نظافت منزل فاطمی

کلیه حقوق سایت محفوظ و متلق به شرکت ماداکتور می باشد