برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم

ورود موش به خانه یکی از مضلات جدی به حساب می آید از طرفی گرفتن موش بسیار کار سختی است و نمیتوان راحت موش ها را به دام انداخت. برخی افراد بعد از اینکه موش به خانه شان وارد شد متازه می پرسند که برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم.

شرکت ماداکتو سرویس یکی از بهترین شرکت های سمپاشی در تهران است که به راحت ترین شکل میتواند حشرات موذی مثل پشه، ساس، کک و … را سمپاشی کند و از بین ببرد و موجوداتی مثل موش ها را به دام بی اندازد.

شرکت ماداکتو سرویس پاسخ گویه 24 ساعته است و در هر ساعت از شبانه روز برای به دام انداختن موش خانه خود میتوانید با شماره تماس های زیرارتباط بر قرار کنید.

گرفتن موش شمال تهران

02122874706

گرفتن موش مرکز تهران

02188195368📞

گرفتن موش شرق تهران

02177866258 ☎

02177840317 📞

گرفتن موش تهران غرب

02146040895 ☎

02146040897 📞

شرکت ماداکتو در انتخاب پرسنل خانم و آقای خود دقت زیادی داشته است و تمام نظافچی ها از فیلتر های سختی رد شده اند تا مشتری ها با خیالی راحت خانه، محل کار، باغ و… خود را در اختیارشان قرار دهند.

شرکت ماداکتو در شمال، شرق، جنوب و مرکز تهران دارای 4 شعبه است و دارای پرسنل و متخصصان سمپاشی زیادی می باشد و در اسرع وقت و زود ترین زمان ممکن خودشان را به خانه شما میرسانند و تله گذاری یا سمپاشی را شروع میکنند.

ماداکتو از سم های خارجی استفاده میکند و در کار خود شکی ندارد و ریشه کنی تضمینی تمام موجودات موذی را میدهد. با این حال اگر باز هم مشتری ها از شرکت ماداکتو رضایت کافی نداشته باشند تمامی وجه پرداختی باز گردانده می شود.

موش یکی از پستانداران کوچک و جونده ای است که میتواند به خانه شما ورود پیدا کنند. موش ها انواع مختلفی دارند و در اکثر مواقع موش های خانگی به خانه شما هجوم می آورند.

قیمت سمپاشی موش در تهران

موش های خانگی

این موش ها دارای 10 تا 30 گرم وزن هستند که طول آن ها میتواند از 6 تا 12 سانتی متر باشد، اغلب به رنگ خاکستری دیده می شوند و در برخی موارد قهوه ای هم وجود دارند، دارای چشم های ریز مشکی هستند همچنین جالب است بدانید طول دم آن ها دو برابر قدشان است و همان طور که از نامشان مشخص است به خانه نفوذ میکنند و باعث آزار افراد خانه میشوند.

این نوع موش ها میتوانند دسته ای دیگر هم داشته باشند و در سقف های کاذب، کاراژ ها و سوله های صنعتی زندگی می کنند.

موش های خانگی میتوانند اهلی و وحشی باشند و نوع اهلی آنها از حفره ها و درز ها وارد خانه می شوند و در اغلب موارد سبزیجات، دانه ها و هسته ها را می خورند و به عنوان غذا از آن ها تغذیه می کنند.

مبازره و به دام انداختن این موش ها راحت تر از دیگر موش ها است و هر چه اندازه و وزن آن ها کوچک تر باشد زود تر در دام می افتند.

نشانه وجود موش در خانه

فعالیت موش ها اغلب در شب است موش های خانگی شب ها در تاریکی خیلی بیشتر شروع به فعالیت و جویدن میکنند. به علت رشد همیشگی دندانشان علاقه زییادی به جویدن دارند.

با وجود 3 مورد زیر در خانتان باید بدانید در کنار شما موشی زندگی میکند.

  1. بو

موش ها در قلمرو زندگی خود بوی بدی را تولید میکنند و در اثر تجربه میتوانید این بو را تشخیص دهید.

  1. جویده شدن وسایل خانه

همان طور که در بالا هم ذکر شد موش ها علاقه زیادی به جویدن دارند. شما اگر وسایل چوبی در خانتان دارید یا از لوله، سیم و کابل نگه داری میکنید بهتر است آنها را بررسی کنید. ممکن است در اثر جویدن زیاد آن ها را خراب کنند. همچنین صدای جویدن وسایل توسط موش ها کاملا واضح و مشخص است.

برخی افراد تجربه دارند شب ها هنگام خواب صدای مشخص و واضحی از کمد هایشان می آید این صدا ها به این معنا است که در خانشان موش دارند، همان طور که گفته شد موش ها شب ها فعالیتشان بیشتر میشود. 

  1. لکه و فضله موش

موش در اثر جویدن وسایل لکه های تیره ای را بر روی نقاط جویده شده باقی می گذارند و این یکی از نشانه های بارز وجو موش است.

در طول شبانه روز موش 70 تکه فضله می گذارد و این فضله ها قلمرو موش ها در خانتان را نشان میدهد.

روش سمپاشی موش

سمپاشی موش در تهران را میتوان به دو روش شیمیایی و فیزیکی انجام داد.

  1. شیمیایی

در این روش با استفاده از سموم شیمایی مثل فسفر دوزنگ و مزمن یا آنتی کواگولانت مثل وارفارین و راکومین و سم های خارجی استفاده می شود. به گونه که مواد غذایی مورد علاقه موش ها را به این مواد آغشته و ترکیبی میکنند و موش ها بعد از خوردن این خوراکی ها مسموم شده و تلف می شوند. شرکت ماداکتو در این روش از سم های خارجی استفاده میکند.

  1. فیزیکی

در روش فیزیکی با قرار دادن تله های مخصوص موش انجام می شود به این صورت که در محل های رفت و آمد موش ها تله هایی قرار میدهند و در داخل آنها مواد غذایی مورد علاقه موش را میگذارند و د رصورت نیاز آن مواد غذایی را به سم آغشته میکنند در موارد زیادی دیده شده است که موش توانایی این را داشته است که از تله فرار کند و با سمی کردن غذا بعد از فرار کردن یا زمان تلاش برای فرار از تله تلف میشوند.

لازم است بدانید موش ها اغلب در اوایل فصل بهار و پاییز زاد و ولد میکنند این فصل ها بهترین زمان برای به دام انداختن و سمپاشیموش ها است.

شما اگر در خانه خود موش دیدید دگر نگران این نباشید که برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم هر زمانی که با ماداکتو تماس بگیرید پرسنل ما خود را رد سریع ترین زمان ممکن به خانه شما میرسانند و شما را از شر موجودات و حشرات موذی خانتان با سم های خارجی و ریشه کنی تضمینی راحت میکنند.

برای تماس با ماداکتو میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

گرفتن موش شمال تهران

02122874706

گرفتن موش مرکز تهران

02188195368📞

گرفتن موش شرق تهران

02177866258 ☎

02177840317 📞

گرفتن موش تهران غرب

02146040895 ☎

02146040897 📞

4.8/5 - (66 امتیاز)