اگر در تهران هستید و میخواهید برای منزلتان سمپاشی موش را انجام دهید شرکت ماداکتور یکی از بهترین شرکت های سمپاشی موش در تهران است. 

شرکت سمپاشی موش تهران

✅تیم سمپاشی ماداکتو در کمتر از 30 دقیقه به منزل می آید تا خانواده آسیب کمتری ببیند.

⛔به گونه ای سمپاشی یا طعمه گذاری را انجام می دهیم که نیاز نباشد تمام اسباب و اثاثیه را تخلیه کنید

✅مواد سمپاشی استفاده شده به گونه ای است که حداقل با گذشت 24 ساعت افراد منزل بتوانند به خانه برگردند و دیگر حساسیت و ناراحتی را احساس نکنند.

⛔سمپاشی به صورت یکنواخت و دقیق انجام می شود که همه ی منزل شما به یک اندازه سم پاشی شده باشد.

✅در مصرف سم زیاده روی نمی کنند چون باعث ایجاد مشکلات تنفسی برای ساکنین می شود.

 

شرکت موش گیری در تهران 🧴🔫📛

 سمپاشی موش در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

سمپاشی موش در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

سمپاشی موش در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی موش در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

در کمترین زمان تیم ماداکتو در محل شما حاضر می شود و با سریع ترین روش های طعمه گذاری موش محل شما را می گیرد.

برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم

موش ها از جمله موجودات آزاردهنده و آلوده ای هستند که حضورشان در محیط موجب آلودگی و گسترش بیماری ها می شود و همچنین این موجودات موذی برایشان اهمیتی ندارد که در پایتخت کشور و یا شهرستان، مرکز شهر و یا جنوب شهر خیلی تفاوتی ندارد در کدام منطقه باشند شرایط که مهیا باشد حضور را بهم می رسانند. تهران نیز از جمله شهرهایی است که از این قضیه مستثنا نیست و سمپاشی موش در تهران تبدیل به یک معظل شده است و همچنین گاهی بسیار نگران کننده می شود.

سمپاشی موش و جلوگیری از جذب موش

مسئله ای که مهم است موش ها بیشتر بسیار به آلودگی و کثیفی علاقه دارند و مشتاقانه به محل هایی که آلودگی باشد جذب می شوند پس قدم اول برای جلوگیری از جذب موش و سپس سمپاشی موش تمیز نگه داشتن محلی که در آن زندگی می کنیم است، خانه، حیاط، ساختمان، پارکینگ، محله و. . . سمپاشی موش  مسائل و مشکلات خاص خود را دارد که اگر همه ی اشخاص از آن آگاهی داشته باشند تمام سعی خود را می کنند تا از ورود موش و به تبع آن از سمپاشی موش جلوگیری کنند، و دیگر کسی درگیر موش ها نمی شود.

به طور مثال اگر هر شخصی زباله های خود را در محل و ساعت مشخصی و همینطور در کیسه های مشخصی که توسط باقی موجودات قابل پاره شدن نباشد قرار دهد به نحوی به جلوگیری از سمپاشی موش در تهران کمک کرده است و همچنین ساختمان ها و دیوارها اکثرا دارای سوراخ و حفره هایی بسیاری می باشند که این حفره ها باید سریعا پر شود تا از ورود موش جلوگیری شود و این روش هم یکی دیگر از روش های پیشگیری از جذب موش می باشد و بسیاری از مواردی که اگر رعایت شود در پیشگیری از ورود موش به محل زندگی ما جلوگیری می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

اما اگر به هر دلیلی موش به منزل یا ساختمان راه یافت باید چه کاری انجام دهیم؟ آیا باید خودسرانه عمل کنیم؟ قطعا خیر و بهترین جواب برای این سوال، سمپاشی موش است.

انواع موش ها و چگونگی از بین بردن آن ها

موش ها انواع مختفی دارند و در دام و تله انداختن هر کدام روش خود را دارد برخی از موش ها ممکن است توانشان بالا باشد و بتوانند به شما آسیب بزنند. در ادامه 3 نوع از موش ها را بیان میکنیم.

  1. موش خانگی

این نوع موش ها به رنگ خاکستری، دارای 10 تا 30 گرم وزن و از 6 سانتی متر طول آن ها شروع میشود تا 12 سانتی متر و طول دم آنها 2 برابر قدشان است.

همچنین موش های خانگی میتوانند اهلی و وحشی باشند، نوع اهلی آنها خانه ای ندارد و از درز یا حفره های وارد می شوند. این موش ها اغلب از سبزیجات و دانه های میوه ای برای غذا استفاده میکنند.

مبارزه با این موش ها راحت تر از دیگر نوع موش ها است و هرچقدر کوچک تر باشند شما راحت تر میتوانید آنها را به دام بی اندازید.

ما در این صورت استفاده از چسب های کتابی را به شما توصیه میکنیم تا بتوانید موش خانه و یا محل کار خود را بگیرید همچنین لازم به ذکر است بعد از گرفتن موش حتما خانه خود را سمپاشی کنید تا از شر موش ها در امان بمانید.

2. موش قهوه ای

این موش ا به رنگ قهوه ای هستند، دارای 200 تا 400 گرم وزن دارند و طول آنها 22 تا 26 سانتی متر است. موش های قهوه ای برای کشور ایران نیستند و احتمال داده میشود با وسایل حمل و نقل مثل کشتی ها وارد کشور شده اند. این نوع از موش ها عادت به نوشیدن دارند و شناگر ماهری هستند، در اکثر مواقع در کانال های آبی تهران دیده میشوند.

موش های قهوه ای از غذاهای گوشتی، حیوانات زنده به عنوان تغذیه استفاده میکنند و مکن است به نوزاد های هم حمله کنند.

ما به شما توصیه میکنیم در صورتی که این موش ها را مشاهده کردید حتما با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید و تمام شرایط را برایشان تعریف کنید.

هر چقدر وزن موش ها بالاتر باشد طعمه گذاری و به دام انداختن آن ها سخت تر است. 

3. موش سیاه

موش سایه به موش صحرایی و یا سقفی معروف است، وزن آن ها به 30 تا 70 گرم نیز میرسد،طول بدنشان 14 تا 17 سانتی متر است جالب است بدانید طول دم آنها بیشتر از قدشان است. موش های سیاه در سواحل خزر، خلیج فارس، دریای عمان، تهران و آذربایجان شرقی پراکنده هستند و بسته به درجه حرارت ممکن است در خانه قرار بگیرند و در اکثر مواقع در زیر شیروانی ها، سقف و قسمت های بالای ساختمان زندگی میکنند. موش سایاه میتواند به راحتی از درختان هم بالا برود.

حال باید سوال شود قصد شما از سم پاشی موش  تنها از بین بردن موش های بدجنس که در حال حاضر به منزل شما هجوم آورده اند است و یا قصد دارید از این به بعد هر چند وقت یکبار به در زمان های مشخصی سمپاشی موش را تکرار کنید تا دیگر با چنین صحنه ای در محل زندگیتان را مشاهده نکنید.

برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم

 پس اگر با چنین مشکلی در منزل خود یا ساختمان اداری و یا ساختمان تجاری خود یا موش مواجه شده اید و به سمپاشی موش در تهران نیاز دارید می توانید

برای مشاوره و همچنین خدمات سمپاشی موش در شمال تهران با شماره: ۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ و همچنین خدمات سمپاشی موش در مرکز تهران:

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ و خدمات سمپاشی موش در شرق تهران: ۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱ ، ۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ و خدمات سمپاشی موش در غرب تهران: ۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ، ۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نشانه هایی از وجود موش در خانه و ساختمان

با توجه به اینکه اکثر فعالیت های موش ها در شب است پس باید در شب به دنبال نشانه هایی از موش ها باشید، نشانه هایی مثل، بوی تعفن، صدایی تکرار مانند جیر جیر یا تق تق مداوم یا جویدن وسیله ای و یا می توان دنبال فضله موش ها بود که نشان قطعی و صد در درصدی از ورود موش در منزل می باشد.

آلودگی های موش در تهران

موش قابلیت انتقال انواع بیماری را به انسان دارد، برخی از شایع ترین این بیماری ها را می توان نام برد همچون: طاعون بیماری واگیردار عفونی معروف به مرگ سیاه، تیفوس، تب راجعه، سالک، تولارمی، تب گازگرفتگی، و . . . که از طریق آلودگی های مربوط به موش و در تماس با موش ها بوجود می آیند و انتقال می یابند.

چه زمانی موش ها را بگیریم

بهترین زمان برای به دام انداختن موش ها فصل بهار و پاییز است زیرا موش ها در اوایل فصل بهار و اوایل فصل پاییز زاد و ولد میکنند. در صورتی که در این زمان ها موش گیری را انجام ندهید باید منتظر موش های بیشتری باشید.

از بین بردن موش ها 8 روش مختلف دارد.

1-اقدامات بهسازی و بهداشتی

2- تله گذاری موش

3-استفاده از سموم شیمیایی (سم پاشی و طعمه گذاری موش)

4- استفاده از امواج مافوق صوت

5- جلب کننده های شیمیایی

6-دور کننده

7-مبارزه بیولوژیکی

8-مبارزه ژنیتیکی

بهترین روش سمپاشی است که تا مدت زمان مشخصی از هجوم موش ها به خانتان در امان هستید، روش هایی مثل تله گذاری هم توصیه میشود اما در موارد بسیاری مشاهده شده است که موش میتواند فرار کند و خود را نجات دهد اما تله های چسبی روش بهتری است زیرا قدرت چسب ها به قدری بالا است که موش نمیتواند خود را جدا کند گاهی چند موش با هم به دام می افتند.

شرکت موش گیری در تهران

با توجه به زیاد شدن شرکت سمپاشی موش پیدا کردن شرکت موش گیری در تهران که تضمینی و موثر این کار را انجام دهد کمی دشوار است، اما قابل ذکر است که سمپاشی موش در تهران یکی از روش های از بین بردن موش در شرکت ماداکتو می باشد و لازم است این توصیه جدی را خدمت شما عرض بنمایم اگر در محل زندگی خود با موش مواجه شدید دست به روش های خانگی از جمله گرفتن موش و غیره نزنید و این کار را به شرکت موش گیری در تهران بسپارید زیرا ما روش های خاص و ویژه ای برای این مسئله در نظر گرفته ایم تا راحت تر مشکلتان را حل کنیم.

می توانید برای مشاوره  همچنین خدمات موش گیری در تهران و موش گیری در خانه با شماره های زیر تماس بگیرید 

 سمپاشی موش در تهران با ضمانت %100🧴🔫📛

موش گیری در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

موش گیری در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

موش گیری در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

موش گیری در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

و همچنین اگر می خواهید شرکت معتبری که با سابقه و خدماتی تضمینی در راستای شرکت موش گیری در تهران را ارائه دهد شرکت خوبی را انتخاب کرده اید زیرا شرکت ماداکتو در تمامی مناطق تهران سرویس دهی و خدمات دارد و سمپاشی موش در تهران و همچنین شرکت موش گیری در تهران را توانسته به تمامی کسانی که به این خدمت شرکت موش گیری در تهران نیاز دارند با بالاترین کیفیت و روش های نوین خدمت رسانی کند.

شرکت سمپاشی موش در تهران

روش های شرکت موش گیری در تهران برای نابودی موش ها

روش های فیزیکی

روش های شیمیایی

روش های فیزیکی و تله گذاری که توسط تله های مخصوص بر سر راه موش ها قرار داده می شود و از این طریق سبب نابودی موش ها می شوند و روش شیمیایی و سمپاشی نیز همان روش سمپاشی موش در تهران است که در قسمت قبل مفصل در رابطه با آن توضیح داده شد.

اصولی ترین سمپاشي موش در تهران

با انتخاب شرکت مناسب برای سمپاشی موش در تهران بعنوان مثال شرکت ماداکتو با داشتن افراد باتجربه و تیم متخصص در زمینه سمپاشی موش در تهران و اعزام تیم با تجربه برای بررسی منزل و ساختمان جهت سمپاشی برای موش کارشناسان ساختمان و منزل را بررسی کرده  و پس از بررسی متوجه میزان سطح آلودگی منزل شده و آن گاه تصمیم می گیرند که چه مقدار از منزل لازم است تا سم پاشی برای موش انجام گیرد، گاهی ممکن است فقط بخش کمی از ساختمان و منزل سمپاشی برای موش توسط شرکت سمپاشی موش در تهران انجام شود و یا گاهی نیز ممکن است آنقد آلودگی زیاد باشد که لازم باشد کل منزل نیاز به سمپاشی برای موش باشد.

با توجه به نظر کارشناسان باتجربه در این زمینه که در ماداکتو فعالیت دارند پیشنهاد دارند در هر صورت اصولی ترین سمپاشی برای موش سمپاشی کل منزل است و با توجه به آن  که سمپاشی با سم انجام می شود بهتر است سمپاشی برای موش را به شرکت سمپاشی موش در تهران بسپاریم تا موثرترین پاسخ را دریافت کنیم و از شر این موجودات آلوده و موذی راحت شویم و این نکته را در نظر داشته باشید تا حد امکان سعی کنید کودکان و افراد سالمند را از محیط سمپاشی برای موش توسط شرکت سمپاشی موش در تهران دور نگهدارید تا از مسمومیت و آلودگی توسط سموم در امان باشند و می توانید برای مشاوره و همچنین سمپاشی برای موش در تهران شمال با شماره: 

سمپاشی منزل در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

سمپاشی منزل در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

در کمترین زمان تیم ماداکتو در محل شما حاضر می شود و با سریع ترین روش های طعمه گذاری موش محل شما را می گیرد.

بهترین سم برای کشتن موش

همانطور که تا این قسمت از مطالب توضیح دادیم موش ها در آلودگی ها زندگی می کنند به همین خاطر وجودشان در زندگی انسان ها آلودگی و خطر را برای انسان به همراه دارد و تهدیدی برای انسان هستند اگر در محیط زندگی انسان دیده شوند، با توجه به انواع سموم شیمیایی که وجود دارند اما تاکنون دو نوع سم پرکاربرد و قوی وموثر تر از بقیه سموم وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

۱-سم موش کش فسترک بلاکس

این سم بعنوان بهترین سم برای کشتن موش شناخته شده است که بسیار پرطرفدار و پرکاربرد می باشد و تا کنون راه تضمینی برای نابودی انواع موش هایی که در اطراف زندگی انسان ها بوده اند شده است، این سم موش کش که بهترین سم برای کشتن موش نیز شناخته شده است بعنوان خوراکی برای موش ساخته شده اما خوراکی مرگ آور که توسط آن نابود می شود.

۲-سم موش کش کاپوت

علاوه بر سم فسترک بلاکس که بهترین سم برای کشتن موش  تا کنون بوده است و می توان آن را با سم فسترک بلاکس برای بهترین سم برای کشتن موش بودن در رقابت دانست و به نظر می رسد هر دو در یک رده کیفیتی می باشند، زیرا سم موش کش کاپوت نیز در بین خریداران و فروشندگان این سم قوی اغلب بعنوان بهترین سم برای کشتن موش شهرت دارد.

سمپاشي موش در تهران

شرکت موش گیری در تهران

شاید برای شما هم سوال یباشد که برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنیم؟ یا در لحظاتی که نشانه ای از موش را در منزل یا محل کار و یا اتاق خواب خود دیده اید و سراسیمه و بسیار هول شده اید و نمی دانید باید چه بکنید و دائما سوال های مختلف از جمله، جایی وجود دارد که برای گرفتن موش به آن جا زنگ بزنم؟ آیا با شرکت سمپاشی موش در تهران تماس بگیرم؟ آیا با شرکت موش گیری در تهران تماس بگیرم؟ بهترین جواب ما برای این سوال های پیاپی و پشت سر هم شما این است که با دیدن اولین علائم از موش و یا خود موش و با هجوم این سوال که برای گرفتن موش به کجا زنگ بزنم سریعا با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

موش گیری در تهران شمال با شماره: ۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ و موش گیری در تهران مرکز: ۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ و موش گیری در تهران شرق: ۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱ ، ۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ و موش گیری در تهران غرب: ۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ، ۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ ما در خدمت رسانی آماده هستیم.

موش گیری در تهران

همانطور که در مطالب در بخش شرکت موش گیری در تهران نیز گفته شد نابودی موش ها از دو روش فیزیکی و شیمیایی انجام می شود، روش فیزیکی که در حقیقت می شود همان روش طعمه گذاری موش در تهران نیز نامگذاری شود، روش های مختلفی برای از بین بردن موش ها توسط طعمه گذاری موش در تهران وجود دارد که می توان به مواردی همچون:

تله زنده گیر، چسب موش، گاز تدخینی، سم های با تاثیرگذاری آنی، سم های با تاثیرگذاری تاخیری

چرا طعمه گذاری موش در تهران

چون طعمه گذاری موش در تهران یکی از کم خطرترین و همچنین کم هزینه ترین و کم ریسک ترین روش های نابود کردن موش است که بدون سمپاشی موش در تهران و شرکت سمپاشی موش تهران و یا شرکت موش گیری در تهران می توان موش ها را نابود کرد.

می توانید برای مشاوره و همچنین شرکت موش گیری در تهران و سمپاشی موش تهران با شماره:

موش گیری در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

موش گیری در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

موش گیری در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

موش گیری در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

4.9/5 - (48 امتیاز)