سمپاشی منازل یکی از مهمترین مسائل است که باید به آن توجه شود و سمپاشی منازل در تهران نیز با وجود سوسک و یا از این قبیل موجودات موذی کاری بسیار ضروری است.

شرکت سمپاشی منزل تهران

✅تیم سمپاشی ماداکتو در کمتر از 30 دقیقه به منزل می آید تا خانواده آسیب کمتری ببیند

⛔به گونه ای سمپاشی را انجام میدهیم که نیاز نباشد تمام اسباب و اثاثیه را تخلیه کنید

✅مواد سمپاشی استفاده شده به گونه ای است که حداقل با گذشت 24 ساعت افراد منزل بتوانند به خانه برگردند و دیگر حساسیت و ناراحتی را احساس نکنند.

⛔سمپاشی به صورت یکنواخت و دقیق انجام می شود که همه ی منزل شما به یک اندازه سم پاشی شده باشد.

✅در مصرف سم زیاده روی نمی کنند چون باعث ایجاد مشکلات تنفسی برای ساکنین می شود.

سمپاشی منزل تهران با ضمانت %100🧴🔫📛

 سمپاشی منزل در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

سمپاشی منزل در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

سم پاشی منزل در تهران بدون تخلیه منزل و با سم خارجی بدون بو با ضمانت صد در صد

سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی منزل تهران بدون تخلیه منزل

برای سمپاشی نیاز نیست شما منزلتان را تخلیه کنید. ماموران ما به خوبی کارشان را میدانند و بدون تخلیه منزلتان سمپاشی رابرای شما انجام میدهند.

شرکت خدماتی ماداکتو با داشتن کارشناسان آگاه و با تجربه در زمینه سمپاشی منازل در تهران و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات سمپاشی آماده خدمات دهی به جهت سمپاشی منزل تهران می باشد.

قیمت سمپاشی منازل در تهران

قیمت سمپاشی منزل بستگی به مساحت دارد. رنج قیمت سمپاشی منزل در  تهران از

180،000 تومان شروع می‌شود تا قیمت 600،000 تومان 

هزینه های سمپاشی به موارد متفاتی مثل محیط فضا، مقدار آلودگی فضا، نوع سم مصرفی و مواردی از این قبیل در تعیین هزینه سمپاشی تهران تاثیرگذار است و همچنین منطقه تهران نیز بر قیمت گذاری بی تاثیر نیست، اما قیمت گذاری دقیق بعد از بررسی محل آلوده انجام می شود.

اقدامات مهم قبل از سمپاشی ساختمان

1.تمام مواد غذایی را جمع آوری و در یک مکان که امکان ورود سم به آن وجود ندارد قرار دهید. و تا حد ممکن مواد غذایی را از خانه خارج کنید.

2.ظرف های آشپزخانه را جمع آوری کنید و در یک مکان مناسب قرار دهید.

3.بهتر است به هنگام سمپاشی افراد خانواده محل را ترک کنند. با توجه به نوع سم و مقدار آن از چند ساعت تا دو روز باید از خوابیدن در خانه خودداری کرد. لزومی ندارد لوازم منزل را خارج کنید ولی می توانید همه اثاثیه را به وسط اتاق آورید تا از دیوارها فاصله بگیرند.

4.خارج شدن ساکنین از ساختمان

5.به هیچ وجه خودتان اقدام به سمپاشی ننمایید و با کارشناسان سمپاشی مشورت کنید و از راهنمایی آن ها بهره مند شوید.

اقدامات پس از سمپاشی خانه و ساختمان

1.صبر کنید تا قطعات اسپری شده خشک شوند. کودکان و حیوانات خانگی را تا خشک شدن کامل دور نگه دارید.

2.بلافاصله پس از رسیدن به خانه تمیز کردن را شروع نکنید. یک پاک کردن سریع پس از نابودی می تواند برخی از سمومی را که برای کشتن آفات وجود دارد، از بین ببرد. از متخصصی که کار را روی خانه شما انجام داده است بپرسید که چقدر بعد از سمپاشی می توانید خانه را تمیز کنید.

3.از تی برای تمیز کردن کف استفاده کنید. یا در صورت لزوم کف را بشویید. یکی از اقدامات لازم پس از سمپاشی حشرات در منزل شستشوی کامل کف اتاق نشیمن و آشپزخانه و سپس استفاده از محیط منزل است.

4.اقدامات لازم بعد از سمپاشی حشرات این است که فقط پس از تهویه محیط می توانید وارد محل سم پاشی شوید و در صورت آلوده بودن آب و مواد غذایی به مواد سمی از مصرف جداگانه آنها خودداری کنید تا مسمومیت و بدترین حوادث برای شما پیش نیاید.

5.از دستکش استفاده کنید. این برای محافظت از پوست و سلامت شما است. اگرچه بیشتر آفت کش ها به سلامت انسان آسیب نمی رسانند، اما مراقب باشید ضرری ندارد. مواد غذایی را که در خارج از منزل بوده و در هنگام سمپاشی در معرض هوا قرار گرفته است را دور بریزید.

6.اگر حیوان خانگی دارید، از دامپزشک خود بپرسید که چه زمانی می توانید حیوان خانگی خود را به خانه بیاورید. برخی از حیوانات نسبت به انسان نسبت به آفت کش ها حساس تر هستند. این امر به ویژه در مورد حیوانات کوچک مانند همستر یا پرندگان صادق است. بنابراین حتما با دامپزشک مشورت کنید.

7.بعد از سمپاشی از سمومی که در منزل دارید استفاده نکنید. آفت کشی که دارید ممکن است با آفت کشی که توسط تکنسین کنترل سم استفاده می شود تداخل داشته باشد. ترکیب برخی از مواد شیمیایی می تواند باعث واکنش های سمی شود.

8.از تکنسین اسپری خود بپرسید که چقدر طول می کشد تا آفات زنده را ببینید. اگر برای اولین بار است که سمپاشی می کنید، برای مدت کوتاهی آفات زنده را مشاهده خواهید کرد. از تکنسین خود بپرسید که چقدر طول می کشد تا آفت ها را از بین ببرید. به طور متوسط، این دوره حدود دو هفته طول می کشد.

اصول سم پاشی منزل تهران

شما در مرحله اول باید راه های ورودی حشرات به منزل را ببندید. همانطور که میدانید تمام حشرات و جوندگان از طریق راه های بیرونی وارد منزل می‌شود. بنابراین قبل از سمپاشی منزل راه های ورود حشرات مثل سوسک و ساس و… و جوندگان مثل موش و… به داخل منزل بسته شود. برای این منظور ما باید ابتدا بدانیم که حشرات از چه طریقی به داخل منزل ما راه پیدا میکنند در اکثر مواقع این حشرات و جوندگان از درز ها، حفر ها و یا چاه های فاضلاب وارد خانه میشوند.

بهتر است شما 5 مورد زیر را رعایت کنید. 

 1. زدن توری های ریز به پنجره ها.
 2. درز ها و شکاف ها را ببندید.
 3. برای چاه ها از درپوش استفاده کنید. 
 4. مواد غذایی را در ظروف یکبار مصرف نگهداری کنید. 
 5. مواد بازیافتی را به طور مداوم تخلیه کنید. 

حال باید یادآوری کرد هر مسئله ای حتی ساده نیز دارای اصولی است و بدون اصول و قوانین انجام نمی شود، با توجه به اینکه مساله سمپاشی منازل تهران با سم در تماس است و ماده ای سمی و خطرناک است پس بهتر است اگر حجم زیادی از این حشرات و یا جونئدگان را دیدید قبل از اقدام به سمپاشی با شرکت های معتبر تماس حاصل فرمایید و شرایط  را برایشان توضیح دهید و از آنها نوع سم هر حشره یا چگونگی در دام انداختن هر جونده را بپرسید و در صورت نیاز از آن ها کمک بخواهید. 

بنابراین شخص نباید خودسرانه تصمیم به سمپاشی منازل بگیرد و باید سمپاشی منازل

را به شرکت های مخصوص در این زمینه واگذار کند حتی اگر شما ریه حساس نداشته باشید ممکن است برخی سم ها باعث حساسیت های ریه و یا پوستی برای شما و یا فرزندانتان شود. 

ویژگی های یک شرکت سمپاشی منزل خوب

شرکت سمپاشی منازل تهران مانند شرکت ماداکتو از افراد متخصص و کارشناسان آگاه در زمینه های متفاوت خدماتی و سمپاشی تشکیل شده است که برای هر مسئله ای کارشناس مرتبط با همان مسئله به محل اعزام می شود.

تجربه کاری تیم سمپاشی منازل  باعث شده است بتوانند در شرایط مختلف بهترین تصمیم را بگیرند.

تجهیزات جدید و نو کار سمپاشی را برای اعضای تیم آسان کرده است تا بتوانند با سرعت بالا سمپاشی منازل تهران را انجام دهند.

شرکت های سمپاشی باید 3 ویژگی های زیر را داشته باشند. 

 1. در اسرع وقت به منزل بیایند تا خانواده آسیب کمتری ببیند. 
 2. به گونه ای سمپاشی را انجام دهد که نیاز نباشد تمام اسباب و اثاثیه را تخلیه کرد و یا موادهای سمپاشی رنگ لباس افراد را نبرد. 
 3. مواد سمپاشی استفاده شده به گونه ای باشد که حداقل با گذشت 24 ساعت افراد منزل بتوانند به خانه برگردند و دگر حساسیت و ناراحتی را احساس نکنند. 

اگر در رابطه با کارایی تیم و شرکت سمپاشی منزل در تهران نیاز به مشاوره دارید می توانید:

سم پاشی منزل در تهران با ضمانت %100🧴🔫📛

 سمپاشی منزل در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

سمپاشی منزل در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در تهران بدون تخلیه منزل و با سم خارجی بدون بو با ضمانت صد در صد

بهترین شرکت سمپاشی ساختمان در تهران

همانطور که اشاره شد اگر شرکت سمپاشی منزل به درستی انتخاب نشود می تواند علاوه بر صدمات مالی صدمات جانی نیز وارد کند که نمی توان جبران کرد.

بعنوان مثال اگر سموم مصرفی شرکت سمپاشی منازل تهران بی کیفیت و نامرغوب باشد آن گاه ممکن است در دراز مدت تاثیر بسیار بدی بر ریه های افراد بگذارد که سمپاشی منازل در تهران در منزل آنها انجام شد.

سم پاشی منزل در تهران

در ادامه بیشترین درخواست هایی که طی این مدت برای سمپاشی منازل در تهران درخواست شده است را بررسی می کنیم:

سمپاشی سوسک منازل 

یکی از سمپاشی های مهم سمپاشی منازل تهران سوسک می باشد که بسیار آزاردهنده است، این موجودات به جاهای گرم و مرطوب علاقه دارند، مانند اطراف لوله های آب در آشپزخانه و محل های مرطوب در خانه را حتما بررسی کنید.

از این رو سمپاشی سوسک بسیار بیشتر از باقی موجودات موذی در تهران درخواست بازدید و سمپاشی سوسک را داشته است.

سمپاشی ساس ساختمان 

ساس ها نیز امروزه بسیار شایع و همه گیر شده اند و در خانه ها بسیار خبر از ساس شنیده می شود و به خصوص تماس های زیادی را از تهران دریافت کرده و درخواست سمپاشی منازل تهران ساس داشته و یا مشکوک به این موجود موذی بوده اند.

ساس ها بسیار ریز هستند و برای پیدا کردن آن ها باید بین پتو، بالشت و غیره به دنبال آن ها بگردید و با دیدن اولین نشانه می توانید با شرکت ماداکتو تماس حاصل فرمایید.

سمپاشی موش منازل 

یکی دیگر از فعالیت های ماداکتو سمپاشی منزل تهران موش است، با توجه به اینکه موش پخش کننده بسیاری از بیماری هایی مانند طاعون و تیفوس است.

یکی از پرتقاضاترین خدماتی که در ماداکتو درخواست و ارائه می شود سمپاشی منازل تهران موش می باشد و بیشتر این مسئله با توجه با آلوده بودن آن است.

شما نیز با دیدن موش و یا حتی کوچکترین نشانه هایی از آن باید هر چه سریعتر برای نابودی آن قدم برداشته و اگر در تهران هستید می توانید با شرکت ماداکتو برای سمپاشی منازل تهران موش با شماره های ۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ، ۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ضرورت سمپاشی منازل تهران

گاهی اوقات هرچقدر هم تلاش کنید تا هیچ حشره و جانور موذی وارد منزل شما نشود اما با باز کردن درب ورودی منزل برای خارج شدن از منزل و یا حتی برخی از میوه های نیز دارای حشره هستند.

بعد از مدت کوتاهی این حشرات تولید مثل می کنند و همچنین رشد می کنند که در این حالت ضرورت سمپاشی اداره تهران حس می شود، پس برای داشتن منزل امن و تمیز و با آرامش برای خو.د و اعضای خانواده نیاز به سمپاشی در تهران می باشد.

سمپاشی منزل نیاز به تکرار

همانطور که گفته شد شرکت خدماتی ماداکتو دارای تیم با تجربه و دارای کارشناسان و متخصصانی در زمینه سمپاشی در تهران می باشد.

با توجه به نظر کارشناسان لازم است در منزلی که یکبار حشرات و یا موجودات موذی در آن مشاهده شده است سمپاشی انجام شود. 

همچنین در نیمسال دوم ماه که هوا نیز گرم می باشد سمپاشی تهران و سوسک را که بسیار درخواست بالایی دارد را تکرار کنیم تا در ماه های دیگر سال لازم به سمپاشی منزل نباشد.

نکات مهم سمپاشی در تهران

گاهی برخی از نکات ساده می توانند ما را از خطری بزرگ رها کنند مانند:

 • شستن دست ها با مایع دستشویی پس از سمپاشی
 • شستن لباس ها با شوینده پس از سمپاشی
 • تا حد امکان کودکان و سالمندان را از محیط سمپاشی دور کنید

همانطور که گفته شد سمپاشی تهران سوسک یکی از مهمترین خدمات شرکت ماداکتو می باشد که تا کنون نگاه ویژه ای به این خدمات شده است و مشتریان زیادی درخواست سمپاشی منزل تهران سوسک را دارند که تک به تک منتظر تا رسیدن کارشناسان جهت بررسی محل می باشند.

اجرای سمپاشی در تهران با ضمانت %100

 سمپاشی منزل در شمال تهران

۲۲۸۷۴۷۰۶-۰۲۱ 

سمپاشی منزل در مرکز تهران

۸۸۱۹۵۳۶۸-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در شرق تهران

۷۷۸۶۶۲۵۸-۰۲۱

۷۷۸۴۰۳۱۷-۰۲۱ 📞

سمپاشی منزل در تهران غرب

۴۶۰۴۰۸۹۵-۰۲۱ ☎

۴۶۰۴۰۸۹۷-۰۲۱ 📞

4.9/5 - (84 امتیاز)